MENU

CO BY VÁS MOHLO ZAJÍMAT KE STAVBĚ, UMÍSTĚNÍ, CENĚ, LEGISLATIVĚ

JAK JE TO S LEGISLATIVOU PRO DŮM K TRVALÉMU BYDLENÍ A KOLAUDACÍ?

Stavíme také, které splňují ve všech ohledech požadavky pro trvalé bydlení a kolaudaci. S přípravou veškeré dokumentace pro stavební úřad Vám rádi pomůžeme.

NÍZKOENERGETICKÝ DOMEK K TRVALÉMU BYDLENÍ A KOLAUDACE?

Stavíme také domky s energetickým štítkem "B", který je nejen maximálně úsporný, co se jeho provozu týká, ale také je bez jakýchkoliv problémů kolaudovatelný.

JAK JE TO S LEGISLATIVOU u domku k rekreačnímu využívání?

Mobilní dům, který splňuje požadavky pro bydlení (Vyhl. č. 268/2009Sb. a jejích novelizací) je považován za „Výrobek, plnící funkci stavby“. K jeho umístění se vyžaduje minimálně Územní souhlas, tato varianta je BEZ KOLAUDACE.
Také je možné domek ohlásit (klasické stavební řízení) a následně zkolaudovat. Záleží jen na Vás a na možnostech územního plánu.

CO JE POTŘEBA PŘIPRAVIT K ÚZEMNÍMU SOUHLASU?

K vyplněné žádosti je potřeba přiložit: Jednoduchý technický popis záměru s příslušnými výkresy podle jeho charakteru, hlavně půdorysy a pohledy budovy.
Popis záměru musí vždy splňovat podmínky ze závazných stanovisek a vyjádření dotčených orgánů a stanovisek vlastníků veřejné dopravní a technické infrastruktury.
U výrobků, které plní funkci stavby, doklad podle zvláštního právního předpisu

JAK ZJISTÍM, ZA KOLIK MŮJ DŮM BUDE?

Cenovou kalkulaci Vám rádi připravíme na základě Vašich požadavků. O ceně logicky rozhoduje základní půdorys – jeho velikost, typ oken, dveří, střechy, opláštění, vnitřní obložení, stupeň vybavení, zvolené vytápění atd. Jen pro hodně hrubou představu je cena domku 8x4m přibližně 1.200.000,-.
Nebojte se zeptat, rádi Vám cenu spočítáme a vzájemně se poradíme, jak najít optimální řešení.

MOHU SI DŮM VYBRAT Z KATALOGU?

Toto přání Vám bohužel nemůžeme splnit. Protože preferujeme individuální přístup, nikdy u nás katalog nenajdete. Vždy vyrábíme osobité bydlení dle přání zákazníka.

JE NĚKDE K PROHLÉDNOUTÍ NĚJAKÝ VÁMI VYROBENÝ DOMEK?

Ano je. Prohlídka je možná po předchozí dohodě poblíž města Sázava nebo v naší dílně, popřípadě také u některého z našich již bydlících zákazníků dle dohody.

JAK DOSTANEME DŮM NA NÁŠ POZEMEK?

Dopravu mobilheimu zajišťujeme, není ale součástí ceny domku. Cena je individuální, vypočtená podle vzdálenosti, sazby za speciální návěs a ovlivní ji také čas potřebný na usazení domku na místo. Odhad ceny dopravy a osazení Vám spočítáme předem. Samozřejmě stavíme i domky přímo na místě, kde není možné domek přívézt hotový buď z důvodu nepřístupnosti nebo větší velikosti domku.

UMÍ VAŠE FIRMA PŘIPRAVIT ZÁKLADOVÉ PATKY PRO MŮJ DŮM?

Ano, umí. Připravíme Vám základové patky. Cenu určime individuálně podle typu pozemku, podloží a velikosti domku. Samozřejmě po návštěvě pozemku a konzultací s Vámi.

MOHU MOBILNÍ DŮM FINANCOVAT S POMOCÍ HYPOTÉKY?

Ano, za splnění některých podmínek banky, je možné si vzít na mobilneim hypotéku.

MÁM DOTAZ, KTERÝ TU NENÍ UVEDEN - CO MÁM DĚLAT?

Zeptejte se nás a my Vám rádi odpovíme.
Kontaktujte nás