MENU

VÁŠ MOBILNÍ DŮM BUDE UNIKÁTNÍ

Více než třicet let se s láskou věnuji práci se dřevem. V prvních letech po vyučení jsem měl štěstí, že jsem se dostal do truhlárny, kterou vlastnil a provozoval nesmírně šikovný pan truhlář Kroupa, se kterým jsme si padli do noty a zasvětil mě do všech tajů truhlařiny od získání zakázky, vytvoření návrhu, výroby až po montáž nebo dodání klientovi. Pár let jsem byl výrobní ředitel a získával další cenné zkušenosti. Po předčasném skonu pana majitele jsem truhlárnu po překonání různých potíží převzal i s mými spolehlivými, letitými kolegy a pokračujeme společně v tradiční výrobě. Přicházejí ale také nové nápady a výzvy. K některým nás navede svým přáním přímo klient, některé navrhne spolupracující architekt a některé přináší sám život.

Kromě dřeva a práce s ním je mou srdeční záležitostí Sázava a její okolí.
Pár let jsme měli na pozemku blízko řeky klasickou maringotku, která ale nevyhovovala potřebám rodiny a, upřímně, ani krásy moc nenadělala. Původní plechový vrchní korpus jsem odstranil a na stávajícím podvozku postavil dřevěný domek s veškerým vybavením. Časem jsem na dalším podvozku postavil další dřevěný domek pro syna nebo návštěvy.
Schází se nás u Sázavy opravdu hodně, prostor na přespávání začal opět chybět. Hledal jsem možnost nákupu většího dřevěného domku na podvozku. Chtěl jsem, aby nový objekt vyhovoval našim potřebám velikostí a výbavou, ale také aby zapadl do okolní nádherné přírody. Žádný ze současných dodavatelů mi neuměl nabídnout takový mobilní domek, který by splnil mou představu.
Při plánování všech mobilních domů pro naši rodinu jsem si uvědomil, že takovou stavbu zvládnu se svými zkušenostmi a možnostmi nejen pro nás, ale že jsem schopen nabídnout takový produkt i dalším zájemcům. Mám tým dlouhodobě spolupracujících kolegů truhlářů, šikovného architekta a veškeré možnosti potřebné ke stavbě a dodání mobilního domu až na Váš pozemek.
Díky individuálnímu přístupu ke klientovi nabízím prakticky jakoukoliv velikost domku, členění interieru, výběru materiálů, typu střechy a možnosti výbavy podle přání. Nestavíme patrové domky ani domky do "L".

Jediné omezení je velikost základny pro domek na kolech. Mobilní dům pro převoz může být velký maximálně 12 x 4m. Při stavbě domku přímo na pozemku
na patkách není jeho velikost takto limitována.

<